Przejdź do treści
Fitness

Fitness

Strefa Fitness – Odnowa dla Ciała i Ducha

Strefa Fitness to kolejny element naszego hotelu Villa Park, który pozwala na pełen relaks i regenerację. Ręcznie malowane freski na basenie przenoszą naszych Gości w świat zapachów winnic, powiewu alpejskiego wiatru oraz sycylijskiego słońca, zapewniając wyjątkowe doznania podczas relaksu.

Udogodnienia Fitness

W naszym obiekcie Goście mogą skorzystać z wyjątkowej strefy fitness, gdzie doświadczeni trenerzy służą pomocą oraz prowadzą zajęcia indywidualne i grupowe na basenie.

Cennik

Rodzaj WejściaCena (dorośli)Cena (dzieci do 12 roku życia)
Wejście jednorazowe (bez limitu czasowego)36 zł21 zł
Karnety
Miesięczny220 zł
(bez limitu czasowego korzystanie z basenu, sauny, groty solnej oraz siłowni) + 10% rabatu na zabiegi SPA + 10% rabatu w Restauracji Villa Park Wesoła
3-miesięczny6000 zł
(bez limitu czasowego korzystanie z basenu, sauny, groty solnej oraz siłowni) + 10% rabatu na zabiegi SPA + 10% rabatu w Restauracji Villa Park Wesoła

Trenerzy i Kontakt

Nasi trenerzy specjalizują się w różnorodnych zajęciach indywidualnych i grupowych na basenie oraz prowadzeniu treningów personalnych na siłowni.

Trenerzy:
  • Dariusz Olbrycki
    • Tel: +48 625 885 442
    • Specjalizacja: zajęcia indywidualne na basenie, treningi personalne na siłowni
  • Sport Team
    • Tel: +48 502 255 229 lub +48 513 146 144
    • Specjalizacja: zajęcia indywidualne i grupowe na basenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej Strefy Fitness, by doświadczyć nie tylko relaksu, ale również regeneracji oraz aktywnego spędzenia czasu w Villa Park Wesoła. Nasza Strefa Fitness oferuje nie tylko możliwość aktywnego wypoczynku, lecz także kompleksową opiekę trenerów, którzy pomogą w osiągnięciu Państwa celów zdrowotnych i sportowych.